Soukromé a firemní akce

Hledáte ideální prostory pro uspořádání soukromé akce, kde byste mohli pozvat své přátele, rodinu nebo kolegy a společně si užít nezapomenutelný zážitek? Podívejte se na naši degustační místnost a terasu, které nabízíme právě pro tento účel.
Degustační místnost je prostorná a stylově zařízená, s kapacitou až 50 lidí. Zde máte možnost ochutnat širokou škálu vín a dalších nápojů. Místnost je vybavena moderním AV systémem a WiFi připojením, což jistě oceníte při uspořádání firemní akce nebo školení.
Pokud plánujete akci v letních měsících, doporučujeme vám naši terasu s kapacitou až 100 lidí. Pohodlné posezení nabídne hostům přátelskou atmosféru i možnost posedět venku pod slunečními paprsky či ve stínu.

Mám zájem o prostory

Ať už chcete oslavit narozeniny, setkat se s bývalými spolužáky nebo uspořádat menší firemní akci, naše prostory jsou perfektně přizpůsobené, aby splnily všechny vaše požadavky a zaručily úspěch vaší akce.
A co se týče parkování? Nemusíte se obávat! Před naším vinařstvím je dostatečně velké parkoviště, které pojme více aut i autobus. Takže ani vaši hosté nemusí řešit problém s hledáním vhodného místa pro zaparkování.

Rezervace

Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 606 467 525

Dotazy

Jakékoliv dotazy směřujte na:
info@vinarstvipekarek.cz

Naše adresa

Vinařství Pekárek
Jaroslavice u Znojma